Part of Everything
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Part of Everything

Everytime you create something in the real, it appears in our Parallel Universe... We're just like you, but MORE special.
 
ИндексPortalПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход
Вход
Потребителско име:
Парола:
Искам да влизам автоматично с всяко посещение: 
:: Забравих си паролата!
Latest topics
» Другарче за РП
Айфеловата кула I_icon_minitimeПон Фев 27, 2012 1:41 pm by Natalia Montenegro

» Търся си враг
Айфеловата кула I_icon_minitimeНед Фев 26, 2012 10:12 pm by Sally Clermon

» Търся си семейство
Айфеловата кула I_icon_minitimeНед Фев 26, 2012 10:11 pm by Sally Clermon

» Търся си гадже
Айфеловата кула I_icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 8:52 pm by Sally Clermon

» Търся си БФФ
Айфеловата кула I_icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 8:50 pm by Sally Clermon

» Sally
Айфеловата кула I_icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 8:43 pm by Sally Clermon

» Bella Reed
Айфеловата кула I_icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 7:26 pm by Тайлър Коул

» къде ще заведеш предишния
Айфеловата кула I_icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 5:21 pm by Катрин Евънс

» Катрин Евънс
Айфеловата кула I_icon_minitimeЧет Фев 23, 2012 4:31 pm by Джейкъб Коул

Top posters
Тайлър Коул
Айфеловата кула I_vote_lcapАйфеловата кула Backgraund002Айфеловата кула I_vote_rcap 
Джейкъб Коул
Айфеловата кула I_vote_lcapАйфеловата кула Backgraund002Айфеловата кула I_vote_rcap 
Natalia Montenegro
Айфеловата кула I_vote_lcapАйфеловата кула Backgraund002Айфеловата кула I_vote_rcap 
Колин Блекбърн.
Айфеловата кула I_vote_lcapАйфеловата кула Backgraund002Айфеловата кула I_vote_rcap 
Katherine Pierce.
Айфеловата кула I_vote_lcapАйфеловата кула Backgraund002Айфеловата кула I_vote_rcap 
Патрик Дешае.
Айфеловата кула I_vote_lcapАйфеловата кула Backgraund002Айфеловата кула I_vote_rcap 
Sally Clermon
Айфеловата кула I_vote_lcapАйфеловата кула Backgraund002Айфеловата кула I_vote_rcap 
Катрин Евънс
Айфеловата кула I_vote_lcapАйфеловата кула Backgraund002Айфеловата кула I_vote_rcap 
Leonora Hadley-Dent
Айфеловата кула I_vote_lcapАйфеловата кула Backgraund002Айфеловата кула I_vote_rcap 
Sarah May Adams
Айфеловата кула I_vote_lcapАйфеловата кула Backgraund002Айфеловата кула I_vote_rcap 

 

 Айфеловата кула

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
Джейкъб Коул

Джейкъб Коул


Брой мнения : 58
Join date : 29.01.2012

Айфеловата кула Empty
ПисанеЗаглавие: Айфеловата кула   Айфеловата кула I_icon_minitimeНед Фев 12, 2012 3:57 pm

Айфеловата кула 172020249832
Върнете се в началото Go down
Ariadne Dawson.

Ariadne Dawson.


Брой мнения : 4
Join date : 15.02.2012

Айфеловата кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула I_icon_minitimeВто Фев 21, 2012 8:20 pm

Париж..Париж. Какво му бе толкова специално? не можех да отрека че до някъде магията му се опитваше да ме заплени,но така и не разбирах какво виждат в тази купчина желязо? Бях избягала от градът си. Нещата там ставаха доста напечени. А не знаех колко време бе минало от както бях слязла от Олимп.. Когато стигнах до асансьорите на Айфеловата кула се замислих за момент.. имах странно предчувствие. След като влязох,след мен се качиха още сто човека. Единия от тях бе Тайлър.. Господи.. колко прекрасно. Аз изчезнах просто така без дори да му кажа,със сигурност вече ме бе отписал. Почти не му споделях,бях потайна с него,но просто защото прекалено трудно се доверявах. Извърнах поглед така че да не ме види,а след това бързо се изнесох от асансьора,заставайки на най-близкият парапет. Зад мен имаше едно доста скъпо кафе,но в момента не ми бе до това. Усетих нечии ръце да се увиват около кръста ми,без да се обръщам се усмихнах леко.
- Значи си ме видял.. - промърморих тихо и леко раздразнено,а след това се обърнах,срещайки небесно сините му очи.
- Казват че света бил малък.. но чак пък толкова.. Съжалявам че не ти казах.
Върнете се в началото Go down
Тайлър Коул
Администратор.
Тайлър Коул


Брой мнения : 62
Join date : 29.01.2012

Айфеловата кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула I_icon_minitimeВто Фев 21, 2012 8:34 pm

Първото нещо което видях бе моето момиче изчаках да излезнем от асансьора и увих ръцетет си около кръста й .Застанах пред нея и я погледнах леко сърдито но как можеш да се сърдиш на ангел като нея?Вплетох устни с нейните и погледнах в очите й .
-Знаеш ли какво си помислих по дяволите ??-Попитах и я прегърнах толкова силно че можех да й счупя костите.
-Искаш ли да отидем някъде ?Боже Ариадне знаеш ли колко ми липсваше знаеш ли колко се притеснявах за теб ти дори не ми каза че идваш тук.-Погледнах я в очите без да отклонявам поглед винаги когато ми хвърляше този поглед винаги ама винаги сколявах глава но не и сега.Та тя ме заряза без да каже нищо а сега я откривам тук.Определено нямаше да й се размине леко но все пак нямаше да й се сърдя много дълго.
Върнете се в началото Go down
https://parallel-universe.bulgarianforum.net
Ariadne Dawson.

Ariadne Dawson.


Брой мнения : 4
Join date : 15.02.2012

Айфеловата кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула I_icon_minitimeВто Фев 21, 2012 8:44 pm

Погалих бузата му внимателно,а след това го целунах. Наистина съжалявах за всичко,но..
- Нещо стана.. спомняш ли си виденията ми? - попитах колебливо. - Оказа се че това е живота ми.. ил и този преди да ме затворят под земята.. Преди да ме накарат да забравя ч е съм богиня. - отклоних поглед. Все още ми бе трудно да приема всичко все едно гледах чужд живот.
- Трябваше да се махна.. не исках да те въвличам в това. - но не исках да се обяснявам повече,радвах се че бе тук. Хванах внимателно ръката му и се усмихнах.
- Къде да идем? Париж е голям.. - погледнах напред,гледката наистина бе удивителна.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Айфеловата кула Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Айфеловата кула   Айфеловата кула I_icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Айфеловата кула
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Part of Everything :: Part three: The parts of the cities :: Paris-
Идете на: